Kuras ir šildymas

Kuras alternatyviam šildymui

Yra daug alternatyvaus šildymo kuro rūšių, svarbu rasti sau tinkamiausią.
Pradžiai įvertinkite savo namo išvaizdą, esamą šildymo sistemą, savo namo dydį ir kaip gerai jis yra izoliuotas. Jei šiuo metu jūsų šildymo sistema naudoja gamtines dujas, ir buvote pasirinkę savo namus apšildyti su vandens grindjuostėmis, su specialistų pagalba įvertinkite kaip  jūsų dabartinę sistemą būtų, galima pakeisti nauja, kuri naudotų kitokį kurą, pvz.: augalinį. Jeigu nusprendėte  atlikti savo šildymo sistemos kapitalinį remontą, įsitikinkite, kad renkatės centrinę šildymo sistemą, kuri naudoja  efektyvios energijos technologijas. Jei esate susirūpinę dėl išlaidų, pasidomėkite vyriausybės dotacijų galimybėmis, kurios gali padėti padengti šias išlaidas, jau nekalbant apie mokesčių už šilumą sumažėjimą.
Jums nėra būtinybės gyventi miške, kad galėtumėte pasinaudoti vienu labiausiai ekonomiškai efektyviu alternatyviu šilumos šaltiniu-mediena. Šio kuro efektyvumas įvertinimas apie 60%, jis gali padėti sumažinti Jūsų sąskaitą už šildymą ir yra ekologiškas.
Saulėgrąžų lukštų granulės kaip alternatyvus šildymo kuras yra dar vienas neįtikėtinai efektyvus prieinamas alternatyvaus šildymas. Šis kuras yra draugiškas aplinkai, panašiai kaip  ir  mediena.

 

Anglis kaip alternatyvus šildymo kuras daugeliui asocijuojasi su papildomu darbu valant ir prižiūrint šildymo sistemą. Ji yra brangesnis kuras bet yra labai efektyvus.

Biomasę kūrenančios šildymo sistemų technologijos vartotojui.leidžia ženkliai sutaupyti.
Tai jokiu būdu nėra pilnas sąrašas alternatyvaus šildymo kuro, kuris yra prieinamas naudoti, tai yra tiesiog labiau populiarus kuras. Prieš nuspręsdami, kokio tipo kurą naudoti, atlikite savo tyrimą ir įsitikinkite, kad jūsų namuose yra įmanomi pokyčiai, kuriuos norite atlikti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *