Dovana pagal zodiako ženklą

Nesvarbu kokia proga, kartais rasti labiausiai žmogui tinkančią dovaną yra tikras iššūkis. Juk paieškos reikalauja labai daug laiko, nervų, o kartais ir pinigų, o įteikę dovaną matome, kai žmogus ją giria tik iš mandagumo. Tai šiek tiek liūdina, juk visada norėtųsi rastą kažką nuostabaus, kad labiausiai atitiktų konkrečius žmogaus poreikius ir panašiai. Juk dovanos, jei jos geros, gali pakelti nuotaiką visai dienai. Pamirškite ilgus galvojimus – mes jums pateiksime dovanų galimybes, kurios prieinamos pagal zodiako ženklą. Žinoma, jais tiki ne visi, tačiau bent jau pabandyti atsižvelgti į tai, po kokiu mėnuliu jis gimė – tikrai verta.

Avinas mėgsta materialius daiktus ir jis žino, kad jūs žinote, kad jam jie yra reikalingi, tad jei padovanosite niekutį, galite net įžeisti. Vardiniai, firminiai daiktai yra jo siekiamybė – tad kiek leidžia galimybės, tiek tokius ir dovanokite.

Jautis – daiktų kaupikas. Jam visko reikia, kas yra praktiška, tad padovanokite nors ir samtį – jis bus be galo laimingas ir patenkintas dovana.

Dvyniai yra labai smalsūs, tad jiems verta dovanoti kokius nors galvosūkių žaidimus ir panašiai. Nustebinkite juos inovacijomis.

Vėžys – labai sentimentalus, tad padarykite ką nors savo rankomis: nunerkite, nupieškite, numegzkite… Jam patiks ir jis tai labai vertins.

Mergelės diena tvarką, tad net ir gavusios naujausių technologijų šluotą – tikrai neįsižeis.

Svarstyklės bene vienintelis zodiako ženklas, kuriam patinka niekučiai. Tad galite dovanoti, kad ir suvenyrus bei žvakes. Neprašausite.

Šaulys – nuotykių mėgėjas. Padovanokite čekį, kuris suteiks jam galimybę nemokamai pasikarstyti po medžius, nukeliauti į “Lokės pėdą” ar panašiai.

Ožiaragiai – praktiški, tad jiems taip pat reikia kažko, ką būtų galima panaudoti buityje.

Vandeniai puikei derina pastovumą kartu su aktyvumu. Reikia rasti tarpinį variantą tarp šių dviejų pasirinkimų.

Galiausiai, žuvys, trokšta visko, kad gali būti naudinga jų buityje. Jos kaip ir jaučiai yra kaupikės, tad kad ir ką padovanotumėte – joms to reikės.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *