Nokia Lumia apsauginė plėvelė prailgina telefono gyvenimą

Šiuo metu kartu su pačiais įvairiausiais technikos stebuklais, tuo pačiu siūloma įsigyti ir įvairiausių priedų, kurie ne tik pagražintų turimą telefono modelį, tačiau taip pat ir suteiktų apsauginę funkciją. Juk šiuolaikiniai išmanieji telefonai kainuoja labai daug. Tad būtina pasirūpinti ir apsauginėmis plėvelėmis, kurios užtikrina kur kas ilgesnį prietaiso funkcionavimą.

Plėvelės padeda apsaugoti net ir nuo saulės spindulių, tačiau įsigijus matinę – ji jums visiškai netrukdys žiūrėti į ekraną net ir saulei gana stipriai spindint.

Jos apsaugo nuo riebalinių dėmių, subraižymo. Dažniausiai įsigijus prietaisą pirmasis variantas jau būna užklijuotas ant telefono, tačiau greitai susidėvėjus tenka keisti nauju. Pagalvokite, kiek kartų paėmėte telefoną su riebaluotais pirštais. Taip labai lengva pažeisti ypač jautrų jutiminį ekraną. Įsigyti tokių plėvelių galite specializuotose internetinėse parduotuvėse, kuriose kaina ypač palanki klientui. Nokia Lumia aksesuarai taip pat siūlo įsigyti tokio tipo plėvelių. O jei jos jau jūsų rankose – laikas taisyklingai išmokt jas užklijuoti ant telefono.

* Pasirinkite gerai apšviestą vietą. Puiku, jei naudotumėte stalinę lempa. Apšvietimas turi kristi į telefono ekraną. Jei esate dešiniarankis – lempą dėkite dešinėje pusėje.

* Su drėgna servetėle nuvalykite ekraną. Pasistenkite jį išvalyti taip, kad visai neliktų dulkių. Jei lieka šlapi ruožai – su medvilnine nosinaite valykite ekraną kol jų visiškai neliks. Pasilikusios dulkės po užklijuota servetėle visiškai sugadins esamą vaizdą.

* Gražiai nuplėškite plėvelę nuo limpančios juostelės ir kuo skubiau klijuokite prie telefono. Naudokite mentelę, kuri paprastai būna parduodama kaip priedas. Ji padeda nepalikti pirštų antspaudų. Kuo gražiau užklijuosite plėvelę – ne tik tuo ji gražiau atrodys bet ir geriau atliks savo darbą.

* Užklijuotą plėvelę palyginkite su nosinaite. Taip pritvirtinsite.

Štai ir viskas. Labai paprastai apsauginė plėvelė padės puikiai atlikti savo pagrindines funkcijas. Tai pats didžiausias garantas, kad jūsų telefonas ilgai išliks funkcionalus ir naudingas, nes jei ekranas bus subraižytas – pats prietaisas ilgai nebus naudingas. Juk būtent išmaniuosius telefonus mes ir valdome per ekraniukus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *