Per šventes atrodykite nuostabiai

Artėjant gražiausioms šventėms gyvenime, kaip vestuvės, jubiliejiniai gimtadieniai, krikštynos ir panašia – svarbu rasti tinkamus drabužėlius, kurie pagal etiketą tiktų tam tikrai progai. Šiuo atveju labiau norėtume paanalizuoti moteriškus drabužėlius, kadangi vyrai dažniausiai dėvi tuos pačius kostiumus metai iš metų. Žinoma, labai gražu, kuomet bent jų kaklaraiščiai dera prie jų draugių ar žmonų suknelių. Tačiau ir tuo dažniausiai pasirūpina moterys, o ne vyrai. Taip jau yra, kad visi suniausi darbai tenka dailiosios lyties atstovėms. Tačiau tiesa ta, kad jos dažniausiai mėgaujasi dirbdamos tokius darbus. Proginės suknelės – galimybė pasipuošti, galimybė atrodyti kur kas žavingiau. Taip, kaip neatrodote kas dieną… Jei artėja šventė, kurios metu galėsite džiaugtis iškilminga puota, jums reikia šiek tiek sužinoti apie rūbų etiketą, kuris supa tokio tipo šventes.

  1. Etiketas reikalauja, kad vasaros metu merginos nedėvėtų pėdkelnių. Paprasčiausiai karštą dieną kojos gali prakaituoti ir su pėdkelnėmis viskas atrodys labai neetiškai. Net ir tokiu atveju, jei jūsų kojos jums atrodo per baltos (ką nuolat akcentuoja merginos) vistiek būkite be jokių kojinių ar pėdkelnių. Taip atrodysite nepalyginamai žavingiau.
  2. Priklausomai nuo šventės tipo turi būti koreguojamas ir suknelės ilgis. Pavyzdžiui, į krikštynas nepadoru keliauti su ypač trumpa suknele. Atsižvelkite į tai, kad keliaujate į mažam vaikui skirtą šventę. Štai vestuvės kiek kitas reikalas. Juolab juokaujama, jog tai tobula vieta susirasti antrąją pusę, tad nebijokite apsirengti suknelės, kuri pabrėš nuostabias jūsų kojas.
  3. Per tokio tipo šventes venkite suknelių, kurios yra beveik juodos. Žinoma, tai klaika ir daugelis labai mielai ja dėvi, tačiau kuomet didelis moterų būrys yra apsirengusios taip ramiai, atrodo labai neskoningai. Švęskite gyvenimą, dėvėkite ryškių spalvų sukneles, kurios dar ir gėlėtos, raštuotos ir panašiai…

Tiek internete, tiek knygynuose galima rasti nemažai informacijos, kurioje aptariamas drabužių etiketas. Rodos, negi taip sunku rasti tinkamų drabužių? Patikėkite – sunku. Jau geriau pasiskaityti ir į šventę ateiti apsirengus tinkamai, negu raudonuoti prieš kitus svečius dėl nederamos aprangos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *