Mogo.lt – geras automobilis suteikia galimybę gauti daugiau pinigų

Tai, jog kredito bendrovė mogo.lt suteikia skolinimosi galimybę tiems asmenims, kurie turi transporto priemonę žino jau daugelis. Gera reklama padeda pasiekti visų žmonių ausis, net ir tų, kuriems tai yra neaktualu. Tačiau auto transporto priemonė turi atitikti tam tikrus reikalavimus ir, žinoma, turite pateikti tam tikrus dokumentus, kurie padeda garantuoti, kad automobilis jūsų ir kad jam netrūksta jokių dokumentų, kurie gali užkirsti kelią skolinimosi galimybei.

  1. Kad galėtumėt gauti finansavimą, automobilis turi būti registruotas to žmogus vardu, kuris ir siekia gauti paskolą. Jei žmogus, kurio vardu užrašytas automobilis yra nepilnametis, jis neturi galimybių gauti paskolos, kadangi teoriškai jis dar neturi galimybės vairuoti savo transporto priemonę. Tokių atveju reikia perrašyti dokumentus ant kito žmogaus. Tai neužima daug laiko ar juolab nereikalauja papildomų pinigėlių, o jei ir reikia tai suma labai minimali. Tačiau mogo.lt nesuteikia tokių paslaugų, tad turite keliauti į regitrą ar panašaus pobūdžio instituciją, kuri padės susitvarkyti tokio pobūdžio dokumentus.
  2. Net ir pasiskolinęs jūs toliau galėsite naudotis savo transporto priemone. Taigi, viskas labai panašiai, kaip ir skolinantis iš banko ir kaip užstatą paliekant savo gyvenamąjį namą. Tik čia užstatas kur kas mažesnis ir nereikia baimintis, kad atėmimo atveju nebeturėsite kur gyventi. Taigi, kai tik apiforminsite visus dokumentus, gausite reikiamą pinigų sumą ir tuo pačiu automobilių galėsite keliauti toliau savo reikiamais keliais. Automobilio apiforminimas vyskta šiuose miestuose ir šiuose biuruose:
  •  Vilniuje, Lentvario g. 7 (VĮ „Regitra“ pastate 1 a.) 
  •  Kaune, Taikos pr.145 (VĮ“ Regitra” pastate  2 a.)
  •  Klaipėdoje, Šilutės pl. 50C (prie VĮ “Regitra”)
  •  Panevėžyje, Nemuno g. 73 (verslo centras “Roma”)
  •  Šiauliuose, P. Višinskio g. 32
  •  Marijampolėje, Stoties g. 49

 

Vos tik gavęs pinigus keliaukite jums reikalingais keliais.

 

3.   Kad gautumėte paskolą iš mogo.lt ne tik turite dokumentais patvirtinti, kad transporto priemonė priklauso jums, tačiau tuo pačiu ir pateikti dokumentus, kuriuose rašoma, kad automobilis yra perėjęs techninę apžiūrą. Be jos jūs negalėsite palikti mašinos, nes abejotino stovio transporto priemonė nesiteiks garantijų firmai.

4.     priklausomai nuo laikotarpio, per kurį žadate atiduoti pasiskolintą sumą, skiriasi ir draudimas. Jei finansavimo suma didesnė nei aštuonioliką tūkstančių litų – reikalingas Kasko draudimas. Kitais atvejais galite nesibaiminti, nes užteks ir paprastojo privalomojo transporto priemonės draudimo, kuris padės jaustis saugesniems tiek jums, tiek firmai.

 

Automobilis neturi būti ypatingai gražios išvaizdos ar turėti specialių sugebėjimų, kurie padidintų pasitikėjimą savimi. Svarbiausia, kad techniškai jis būtų tvarkingas. Žinoma, firma jokiu būdu nenori pasiimti jūsų transporto priemonės. Pasiskolinkite apgalvojęs visas įmanomas kliūtis ir galimybes ir taip tikrai pavyks pinigus grąžinti laiku.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *