Kūno kojinės – moters seksualumui

Šiuo metu atsiranda vis daugiau drabužėlių, kurie kelia prieštaringus jausmus. Anksčiau miegamajame buvo populiaru nešioti korsetus arba erotiškus naktinukus. Šiuo metu juos iš rinkos stumia kūno kojinės, kurios kelia labi prieštaringus jausmus. Didžiausią įtaką tam daro veiksnys, kad su šia „apranga“ moterys rodosi ne tik miegamajame. Nebesidrovima eiti net į viešus renginius. Koks viso to tikslas? Atkreipti į save dėmesį. O tai padaryti moterims pavyksta kuo puikiausia, nes kūno kojinė labai puikiai apibūdina aprangą: „Nei nuoga, nei apsirengusi“. Sunku būtų šį daiktą apskritai pavadinti drabužiu. Vis daugiau žmonių ginčijasi, ar tai erotiškas drabužis ar paprasčiausias iškrypėlių drabužis, kuriuo stengiamasi kažkam suteikti erotiškus jausmus. Nors šiais laikais seksas nebėra tabu, tačiau tokie daiktai vis dar kelia prieštaringus jausmus. Koks jūsų vertinimas?

Ir nuo ko viskas prasidėjo…

Kūno kojinė tikrai nėra XXI amžiaus stebuklas. Jau XIX amžiuje šokėja buvo pasirinkusi panašaus tipo „drabužėlį“ kad juo sukurtu nuogumo iliuziją. Tačiau jo ir paskirtis buvo visiškai kitokia. Jis nepalyginamai uždaresnis, slėpė krūtinę ir intymias vietas. Dažniausiai būdavo kūno spalvos ir taip sukeldavo iliuziją. Šiuolaikiniai dažniausiai būna juodi, o ir ne tiek daug dengia. Dažniausiai dekoruoti įvairiais nėriniais jie visiškai nieko neslepia. Žinoma, yra ir kūno kojinių pasirinkimas, tad tikrai ne visos yra būtent tokios. Kodėl ji tokia patogi? Kadangi yra daugiafukcinė. Kol vieni ją nešioja tik miegamajame, kiti naudoja šokiams arba cirkuose juos mielai dėvi akrobatės. Uždari tokio tipo kostiumai padeda sukelti nuogumo imitaciją. Dažnai net ne todėl, kad norima įaudrinti žiūrovus, o paprasčiausiai siekiant sukurti lankstumo iliuziją.

Pasirinkimo galimybės labai plačios

Pardavėjai tvirtina, kad šis drabužis šiuo metu yra tiesiog „ant bankos“. Vis daugiau žmonių jį perka ir tikrai nesiskundžia. Tiesa, jis nėra ilgaamžis. Jei pasirinksite tą, kuris yra nėriniuotas, tuomet didelė tikimybė, kad su nagu ar žiedu jį suplėšysite. Storesnės medžiagos – tarnaus ilgiau. Jie yra labai tamprūs, tad prisitaikys prie kiekvienos moters. Taip pat ir siuvami skirtingų dydžių. Dažnai pateikiamas ir ūgio intervalas, nes aukštesnės ne į visus gali įlisti, o žemutės atrodys kvailokai su per dideliais. Teigiama, jog net ir psichologiškai moteris su kūno kojine jaučiasi kur kas geriau. Sakoma, kad tai padeda jai pasijusti kuo moteriškesne. Joks koks drabužis – tokia ir savijauta. O jei kalbėtume ne tik apie moterys, tai vyrai teigia, kad eina iš proto pamatę taip apsirengusią moterį. Sakoma, kad moteris kur kas seksualiau atrodo šiek tiek apsirengusi nei visiškai nuoga. Tas šiek tiek puikiais atspindi tokio tipo drabužį. Ar jūs nešiotumėte tokio tipo drabužius? Nežinote ar patogu ir gražiai atrodys ant jūsų? Įsigykite ir nuspręsite.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *