Faktai, kurių nežinojote apie lytinio gyvenimo ypatumus

Sekso prekės yra labai įprasti žaidimų pagalbininkai naktiniam malonumui didinti. Jau nebegyvename tokiais laikais, kuomet apie lytinius aktus buvo kalbama pašnibždomis. Vyrai, o ypač moterys garsiai ir išraiškingai teigia: mums patinka mylėtis ir mes nebijo sekso paįvairinti įvairiausiais žaisliukais. Ir nebūtinai tai vibratoriai, net ir erotinė apranga ar afrodiziakai gali sukelti iki tol nepajustų pojūčių. Sekso prekės turi, tiesiog privalo tapti kasdiene gyvenimo dalimi, kadangi jos padeda laisviau fantazuoti ir realizuoti save taip, kaip niekada neįsivaizdavote.

Kiekvienas pripažįsta, jog fizinė meilės išraiška yra labai svarbus atsipalaidavimo būdas. Pasaulio mitai ir faktai apipina lytinį aktą įvairiausia informacija. Kas yra tiesa, kas melas – atsirinkti teks patiems. O dabar šiek tiek smagiau.

  • Vienas bet kurios gyvenamosios vietos ar amžiaus vyras geba pagaminti per dvi savaites tiek spermos, kad ja užtektų apvaisinti visas pasaulyje esančias moteris. Turbūt jau dabar įsivaizduojate, koks tai skaičius!
  • Sakoma, jog beždžionės nedaug tesiskiria nuo žmonių, tačiau ar tai tiesa? Mokslininkai išmokė Kapučino beždžionėles naudotis valiuta, ja keistis ir bandyti mainyti į paslaugas ir daiktus. Pirmas dalykas kurį jos išmoko padaryti – atsiskaityti pinigais už lytinį aktą. Panašu, jog žmonės išties kilo iš beždžionės.
  • Nuo šiol moterys nebegalės skųstis, kad joms skauda galvą. Mokslininkai įrodė, jog sekso metu išskiriama medžiaga, kuri mažina įvairų skausmą. Sekso prekės įprastai laikomos tikru galvos nuskausmintoju. Sakoma, parodyk moteriai dirbtinį penį ir visos bėdos dings.
  • Atlikti tyrimai parodė, jog kas minutę parduodamos septynios viagros tabletės. Įsivaizduokite, koks tai didelis skaičius. Vyrams turintiems tokių sutrikimų geriausiai galėtų padėti to norinti moteris. Tereikia seksualių drabužėlių ir visos bėdos dings.

Įvairiausi mitai ir faktai supą kasdienį seksą. Daugeliu atveju paprasčiausiai apie juos net nesusimąstome. Sekso prekės taip pat yra apipintos įvairiausių gandų, kurie teigia, jog kuo daugiau jomis naudositės, tuo mažės jūsų lytinis aktyvumas. Kažkodėl naudotojai nesiskundžia. O geriausia – įsitikinkite pats. Tiesa, dažnai tai sukelia priklausomybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *