Apie automobilio priežiūrą

Automobiliu servisas TEMIS

Automobilį prižiūrėti reikia dėl kelių labai svarbių priežasčių: pirmiausia tai priežiūrėimas automobilis mažiau genda, ilgiau laiko jo detalės, galima išvengti netikėtumų kelionėje ar šiaip išvažiavus iš namų (tokių netikėtumų kaip įvairūs gedimai), antra – prižiūrėta mašine ne tik tarnauja ilgai, bet jos išvaizda išlieka nepakitus, t. y. netaip greit išlenga rūdys, neprasideda korozija, tinkamai prižiūrimas automobilio salonas išlieka nenutrintas. Piržiūrimas automobilis visada jums tarnaus labai ilgai. Prižiūrėti patį automobilį galite ir Jūs pats, nereikia kas kart periodiškai jį varyti į automobilių servisą. Taip, automobilių servisas visada automobilį patikrint ir pataisys daug greičiau ir kruopščiau, tačiau, aš nesiūlau patiems remontuoti automobilio, aš siūlau tiesiog jį priužiūrėti bei stebėti kaip veikia, kaip važiuoja pats automobilis. Tai darydami užkirsite kelią rimtiems ir netikėtiems gedimams bei išlaikysite puikią pačio automobilio išvaizdą. Taigiu, štai keli mano pateikiami automobilių ekspertų patarimai, kurie padės patiems savarankiškai prižiūrėti automobilį.

Pirmiausia, siekdami išvengti pačio rimčiausio (ir brangiausiai kainuojančio automobilio remonto), tai patartina visada stenėti kaip dirba automobilio variklis. Stebėkite kaip jis dirba užkūrus šaltą mašina ir kaip dirba kai mašina šilta. Be to, atidžiai stebėkite ir klausykitės kokius garsus visom situacijom leidžia pats variklis, fiksuokite jei atsiranda nauji garsai ar anksčiau leidžiami garsai pakito.

Rimtų gedimų taip pat išvengsite jeigu tinkamai prižiūrėsite automobilio aušinimo sistemą. Šią sistemą reiktų periodiškai perplauti, bei nepamiršti ją papildyti skysčiu, ypač žiemos metu nepamiršti pakeisti skystį jį žieminį, kad esant minusiniai temperatūrai aušinimo sistemoje esantsi skystis neužšąltų. Be to, patartina laiku pildyti bei periodiškai priežiūrėti automobilių kondicionierius – automobilių serviso ekspertai teigia, kad kondicionierių pildymas Vilniuje būna populairus tik ruošiantis vasarai, tačiau pačius kondicionierius reiktų periodiškai tikrinti ir pildyti bent du kartus per metus, prieš žiemos sezoną ir prieš vasaros sezoną.

Taip pat, būtina visada periodiškai priežiūrėti ir keisti tokius dalykus kaip tepalus. Laiku nekeičiant tepalų galima sugadinti automobilio variklį arba kitą su tuo susijusią sistemą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *