Trumpai apie aprangos stilių moterims

Mada tai yra tam tikru laiku visuomenėje vyraujantis aprangos, papuošalų, aksesuatų ir kt. stilius, kuris keičiasi, tačiau periodiškai pasikartoja su tam tikrais pakitimais bei patobulinimais. Siauresne prasme mada tai tam tikra aprangos stiliaus kaita. Mada yra neatsiejama visos visuomenės gyvenimo dalis. Reikia pabrėžti, kad būti madingam yra ne tas pats kas būti stilingam – tai du skirtingi dalykai. Deja, mano nuomone, į naujausias vyraujančias mados tendencijas nereikėtų numoti ranka, tačiau yra daug svarbiau apranga ir jos stiliumi atskleisti savo asmenybės.

Toliau pateiksiu keletą tam tikro savito įvaizdžio kūrimo taisyklių, kurias rekomenduoja visame pasaulyje gerai žinomi dizaineriai.

Taip pat, reiktų pastebėti, jog šie patarimai tai nesenstančios bei universalūs patarimai, kuriais galite vadovautis tiek šiemet, kitąmet ir net po dešimties ar dvidešimties metų.

 

Taigi, pirmiausia išvalykite savo spintą – atsikratykite nedėvimoais arba spontaniškai nepagalvojus pirktos aprangos ar avalynės. Atsirinkite tuos drabužius ir aksesuarus, kurių senokai nedėvėjote, bei tuos, kurie pabodo arba kurių neturiu kur derinti. Sudėkite juos į dėžes ar maišus ir kam nors atiduokite. Taip pat pašalinkite iš spintos tuos rūbus, kurie jums netinkami – per dideli ar per maži arba tiesiog jie jum nebe gražūs. Deja, kaip sakoma, geriau turėti keletą figūrai ir spalvomis tinkančius drabužius būtent Jums, nei keliasdešimt nemadingų ir jūsų trūkumus atskleidžiančius darbužius.

Kitas patarimas – daugiau investuokite į klasikinius rūbus bei aksesuarus. Štai sąrašas rūbų bei aksesuarų, kurie būtini jūsų spintai: juoda suknutė, marškiniai, juodi aukštakulniai, džinsai, balerinos – bateukai, klasikinio stiliaus paltas, klasikinė tikra odinė rankinė.

Visada sąmoningai derinkite drabužius. Būtinai derinkite drabužių stilių bei drabužių spalvas (gi nenorite gatvėje vaikščioti kaip vaivorykštė).

Visada skirkite nemažai dėmesio aksesuarams. Aksesuarai – suvenyrai labiausiai atspindi žmogaus asmenybę, jo individualizmą. Nepamirškite, kad bet koks jūsų širdžiai mielas aksesuarus, ne visada tinka prie bet kokio aprangos stiliaus. Tik svarbu tokiais išskirtiniais papuošalais neapsikarstyti nuo galvos iki kojų. Net gi vienas puikiai pasirinktas, aksesuaras geriau negu dešimt atsitiktinių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *