Moterims

 

Kiekvienas vyras nori savo moterį nustebinti įvairiomis priemonėmis, kurios leistų užtikrinti santykių kokybę ir darnumą. Pripažinkime, kad mums visiems reikalinga harmonija, kurios vienaip ar kitaip norime pasiekti. Meilė , tai stebuklas , kuris gydo ir padeda padaryti didelius stebuklus, todėl turime suprasti , būtent kokios meilės mums reikia. Daugelis mylime ne tik kitus, bet ir save, kadangi tam turime savivertės jausmo alkį, kada norime būti įvertintais ne tik už darbus, bet savo ne eilinius sugebėjimus , ten kur galime atsiskleisti. Todėl privalome stengtis ir visais įmanomais būdais veržtis į priekį , kad galėtume pasiekti savo troškimų , o ypatingai parodyti dėmesį, kuris mums labai svarbus, kada norime būti vertinami už tai kas ne tik esame , bet kaip atlieka ir kaip mylime, tai kas mus dominuoja. Kiekvienas mūsų esame išskirtinumas ir neėpakartojama asmenybė , kuris verta didelio dėmesio , tačiau tam reikia įrodymo ir pastangu , juk sakoma, kad vienas procentas tikėjimo , o kita procentų dalis susideda iš sunkaus darbo.

O dabar kalbant apie mūsų moteris ir jų ne eilinį grožį, turbūt svarbiausi tik akcentuoti , kad mums svarbiausia meilė, kurios kiekvienas širdis stengiasi pasiekti , todėl privalome savo moterims skirti tiek dėmesio kiek galime kovoti ir dėti pastangas. Norime būti pripažinti ir įvertinti savo laiku, o ypatingai , tada kai galime būti vertinami ne tik už jausmus , bet ir indėlį į moters grožį. Juk visiems labai svarbu , kad mūsų mopteris būtų pačios nuostabiausios, tai kodėl joms ne padovanoti blakstienų priauginimo priemonių ir jos rūšių, kurios leistų moterims ne tik rekvizituoti savo grožį , bet būti nuostabioms ir pastebimoms. Kiekvienas mūsų norime meilės , o ypatingai dėmesio, kuris mums labai svarbus, nes be jo sunkiau būti savyje. Pripažinkime, kad moteris sunkiai nusiramins, kol negaus savo tikslo , kuris be galo svarbus ir pakankamai kovos , kad pasiektu savo svajonės. Todėl mums vyras tik reikia pasistengti padėti išpildyti moters ne tik slapčiausias viltis ir troškimus, bet norus, kurie realus ir net įkvepiantis grožį. Norime, kad mūsų moteris būtų matomos ir net pastebimos, o ypatingai vertinamos, todėl privalome rodyti dėmesį, kuris mums svarbiausias. Norime, kad mūsų moteris blizgėtu ir būti vienos gražiausiu, todėl privalome pasistengti , kad jos gautu, tai ko trokšta. Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad mūsų moterims dabar ypatingas laikas rinktis blakstienų priauginimą, kuris labai svarbus jų išvaizdai , bei ne eiliniam grožiui, todėl privalome pasistengti parodyti dėmesį, kuris būtų vertas jų vertinimo ir skonio. Juk norime , kad mūsų moteris būtų pačios nuostabiausios, todėl turime žinoti, kokie būdai padeda labiau atsiskleisti ir vertinti meilę , kuri joms pakankamai svarbi. Norime , kad jos gautu pilnai , būtent ko trokšta ir siekia , todėl blakstienų priauginimas , tai viena efektingiausiu būdų išlaikyti grožį ilgesniam laikui ar net teminiam vakarui . Juk norime, kad mūsų moteris būtų pastebimos, todėl turime pasistengti ir dėti visas pastangas, kad jos būtų pačios gražiausios ir pačios mieliausios mūsų širdžiai . Turime ieškoti būdų , kurie leistų būti joms vertinamoms ir net mylimoms. Norime, kad jos būtų laimingos , todėl suteikime tą laimę, kurios kiekvienas moteris trokšta , tai   Blakstienu priauginimas ir blakstienu priauginimo priemones

 

Moterims

 

Grožio procedūros namuose ar grožio salone? Štai, kur klausimas, kurį sau užduoda daugybė moterų. Namuose galima pasidaryti manikiūrą, pedikiūrą, bet kaip su kirpimu, dažymu, plaukų tiesinimu ir blakstienų priauginimu? Ar įmanoma šias populiarias grožio procedūras padaryti namuose? blakstienų priauginimo priemonės.

Blakstienų priauginimas nereikalauja jokių papildomų baldų ir specialių kėdžių, todėl gali būti daromas namuose. Plaukų tiesinimas yra kur kas sudėtingesnė procedūra, tačiau reikalauja tik geros ventiliacijos sistemos, nes dirbama su cheminėmis medžiagomis, turinčiomis ne itin malonų kvapą. Taigi, viskas, ko reikia yra patogi kėdė, gera lempa, ventiliacija ir… meistras, išmanantis, kaip teisingai ir tinkamai atlikti minėtas grožio procedūras.Meistrų, dirbančių namuose, galima rasti nemažai, tereikia tik gerai paieškoti.Vienas iš didžiausių privalumų yra jauki. Namuose galima netrukdomai bendrauti, pokalbio neklauso pašaliniai žmonės. Bet kada galima pasidaryti kavos, arbatos, gal net išgerti taurę vyno. Tokia atmosfera neįpareigoja. Galima ateiti ir su chalatu, jei meistras gyvena kaimynystėje.Kitas privalumas yra laikas. Galima nesunkiai suderinti laiką. Nėra jokių eilių ar griežtų grafikų. Ar procedūra užtrunka dvi valandas ar tris – jokio skirtumo, svarbu, kad viskas būtų daroma be skubos, kruopščiai. To ypač reikalauja blakstienų priauginimas, nes čia reikalingas kruopštumas ir kantrybė (blakstienos klijuojamos kuokšteliais viena šalia kitos, todėl tai daroma itin atsargiai).Kaina yra vienas iš svarbiausių privalumų. Namuose be abejonės galima paslaugas gauti pigiau, nei grožio salone. Kodėl? Todėl, kad į kainą neįtraukiama grožio salono patalpų nuoma, administracijos atlyginimo dalis, medžiagų antkainis taikomas mažesnis.Vienintelis trūkumas gali būti namiškiai ir pašaliniai darbai, kuriuos meistras turi padaryti procedūros metu. Pavyzdžiui, pamaitinti vaikus, išsiurbti butą, iškabinti skalbinius. Aišku, namuose siaučiantys vaikai yra džiaugsmas, bet kartais jų sugebėjimas išsireikalauti dėmesio gali pertraukti įtemptą blakstienų priauginimo ar braziliško plaukų tiesinimo procedūrą.Braziliškas plaukų tiesinimas keratinu yra cheminė procedūra, kurios metu naudojamos stiprios cheminės medžiagos. Dėl to nevėdinamoje patalpoje gali kilti šiokių tokių nepatogumų. Tai ypač aktualu žiemą, kai langų atidaryti nelabai galima.Darbo kokybė nėra nei privalumas, nei trūkumas, nes meistro sugebėjimai ir medžiagos nuo aplinkos nepriklauso. Jei meistras geras, blakstienų priauginimas ir braziliškas plaukų tiesinimas bus atliktas taip pat profesionaliai, kaip ir grožio salone. P.S… Mūsų moterims ideali dovana , tai Blakstienu priauginimas 

Moterims

 

Norint turėti gražią veido odą, reikia pradėti nuo pagrindų. Kiekvieną rytą, vos pabudusi nusiprausk veidą. Tai atgaivins veido odą, pašalins per naktį ant jos susikaupusias dulkes ir prakaitą, kurie vėliau užkemša poras. Tam niekada nenaudok muilo, nes jis labai sausina ir dirgina jautrią veido odą. Geriausiai tam tinka prausiklis, skirtas kasdieniam naudojimui, bet gali nusiprausti ir vien vandeniu. Po to nepamiršk pasitepti drėkinamuoju kremu! vasarą nevargink veido makiažu, leisk odai pailsėti ir kvėpuoti. (Mūsų nuostabioms moterims , tai Blakstienų priauginimo kursai )
Jeigu tavo blakstienos šviesios, trumpos ir silpnos, kasdien naudodama blakstienų tušą tik pabloginsi padėtį. Stenkis jo atsisakyti bent jau vasarą. Geriausia priemonė stiprinti blakstienoms yra paprasčiausias ricinų aliejus. Manau, kad kiekviena jo rasite namų vaistinėlėje, o jeigu ne, tuomet galite nusipirkti bet kurioje vaistinėje (kaina ~5LT). Kaip jį naudoti? Geriausiai yra paimti seną tūtelę nuo blakstienų tušo, ją gerai išplauti, pripilti ricinos aliejaus ir tepti blakstienas tušo šepetėliu. Bet kuo puikiausiai tinka ir paprastas ausų krapštukas, tepant pavilgius tiesiai į ricinos aliejaus buteliuką. Kiekvieną vakarą likus 30 minučių iki miego keliolika kartų perbrauk per blakstienas, o atsibudusi ryte kruopščiai nusiplauk visą aliejų. Pati tai išbandžiau – efektas matėsi jau po poros savaičių, blakstienos tapo tamsesnės ir ilgesnės.
Vasarą stenkis neplauti plaukų kasdien (taip priverti plaukus gaminti daugiau natūralių aliejų ir jie greičiau susiriebaluoja), geriau daryk tai kas 3-4 dienas. Kokį šampūną naudoti? Venk “2 viename” šampūnų – jie tinkamai neprižiūri tavo plaukų, geriau įsigyk šampūną ir kondicionierių atskirai. Nenaudok tokio paties šampūno per ilgai, keisk jį kas 2-3 mėnesius. Būnant saulėje plaukai ir taip sausėja, todėl stenkis kurį laiką jų nedžiovinti plaukų džiovintuvu ir netiesinti žnyplėmis. Kas porą mėnesių apsilankyk pas kirpėją ir patrumpink plaukų galiukus. Taip plaukai atrodys sveikesni ir galės kvėpuoti (plaukai kvėpuoja pro galiukus). Jeigu nori kardinaliai pakeisti išvaizdą, gali išbandyti kitokį kirpimą, šukuoseną arba nusidažyti plaukus.Natūralūs ir sutvarkyti nagučiai yra kiekvienos merginos puošmena. Vasarą pakanka nulakuoti juos bespalviu ar stiprinamuoju laku, bet jeigu nori ryškesnių ir akį traukiančių nagų, rinkis šią vasarą madingas koralinę, rožinę, geltoną ar oranžinę spalvas. Jeigu nori išsiskirti iš kitų, įsigyk neoninį nagų laką – efektas garantuotas.Per karščius išsilydžiusi pudra ir nubėgęs akių tušas tikrai nepuošia, tačiau vistiek norisi atrodyti gražiai tiek būnant prie jūros ar mieste, tiek kiekvieną dieną. Kokias priemones turėtum turėti savo kosmetinėje vasarą?Jeigu po kiekvienos gulėjimo saulėje sesijos arba atostogų pajūryje namo grįžti raudona kaip virtas vėžys, vertėtų įsigyti apsauginį kremą nuo saulės. Pirkdama kemą nuo saulės, ieškok ant pakuotės apsauginio filtro (SPF). Jį turėtum rinktis pagal savo odos ypatybes.Pavyzdžiui, jei esi šviesios odos, saulės spindulius pasitik išsitepusi kūną ir veidą kremu su didesne apsauga (SPF 15 – 20), kiek įpratusi prie saulės spindulių, apsauginį faktorių mažink (iki SPF 10-15). Jeigu atostogausi šiltuose kraštuose, įsigyk apsauginį kremą su SPF 30 – 35.Manau, kad plaukų šepetys yra gana elementari plaukų priežiūros priemonė, kurią turi kiekviena. Tačiau kokį jį rinktis? Geriausiai plaukai “sutaria” su natūralių medžiagų šepečiais – Mediniais arba natūralių šerių. Šukuojantis mediniais aktyvinama galvos kraujotaka, o natūralių šerių šepečiai prideda plaukams žvilgesio.Jeigu plaukai labai elektrinasi, yra sausi, geriau tiks plastikiniai šepečiai. Jeigu nori, kad plaukai kvepėtų, ant šepečio užlašink porą lašų eterinio aliejaus (išbandyta!) . Tavo kosmetinėje taip pat turėtų būti retadantės medinės šukos (jomis gali šukuoti šlapius plaukus jų nepažeisdama).
Vasarą, kai karšta ir daug prakaituoji, problema gali tapti kūno kvapas. Šiuo atveju padės dezoderantas – o jų pasirinkimas parduotuvėse didžiulis – įvariausių gamintojų, kvapų ir rūšių (rutuliniai, pieštukiniai, purškiamieji). tereikia netingėti paieškoti sau tinkamo.( Mūsų moterims ypatinga dovana , tai blakstienų priauginimo priemonės.)

Meilė

Turime suprasti , kad meilė mums labai svarbi , kada galime vienas kitam pasakyti , būtent kas esame ir ko norime būti ir neturime bijoti . Turime mylėti vienas kitą ir leisti vienas kitam suprasti , kad meilė , tai nuostabus dalykas  tik privalome mokėti vertinti ir rodyti dėmesį , o ypatingai užkurti vienas kitą . Brius Ly , kurio žmona padėjo parašyti nuostabias pamokas , kaip reikia treniruotis ir siekti autoriteteto pėdomis , kuris sugebėjo nuvykti net į patį Holyvudą ir suvaidinti ne viename garsiame filme , jeigu teisingai prisimenu , tai vienas iš jų narsioji širdys , o jeigu klystu , tai persiprašau . Tačiau reikia suprasti , kad santykiai padeda vienas kitam tobulėti ir veržtis į priekį , todėl privalome stengtis ir visais būdais kovoti dėl gyvenimo , kuris mums labai svarbus . Turime suprasti , būtent ko patįs norime ir ką galime duoti . Turime vienas kitą apdovanoti dėmesių , bet tokių , kuris kaip varikliukas užkurtas skatintu vienas ir kitam veržtis į priekį . Turime mylėti vienas kitą ir nebijoti pasakyti , būtent kaip jaučiamės ir ką galvojame . Kiekvienas turime mokėti išreikšti savo jausmus , kad galėtume suprasti teisingai arba vis tik kūno ir psichofizikos kalba mums padeda vienas kitą suprasti . Turime nebijoti eiti ten , kur labai norime . Privalome stengtis ir visais būdais kovoti , dėl savo gyvenimo . Juk norime būti laimingi ir supratingi . Privalome nepasiduoti ir vienas kitam suteikti tiek , kad suprastume santykius. Privalome ieškoti ir  stengtis visais įmanomais būdais atrasti aistros prie kurios dabar mums padeda prisijungti sekso prekes bei kitos prekes vibratoriai .

Sekso prekes

Kiekvienas gyvenime norime nemažai pasiekti , todėl turime ieškoti būdų , kurie padėtų mūsų tikslą įgyvendinti , juk norime turėti kažką daugiau , nei paprastai , todėl privalome save motyvuoti ir ieškoti atitinkamų būdų , kurie padėtu . Turime nuolat dirbti su savimi ir kitais , kurie mums ne tik svarbus , bet galintis būti mūsų mechanizmo varikliukai. Turime vienas kitam padėti , kada siekiame idėjų , kurios gal kiek mažesnės už kitus , tačiau turi puikų idėjo medį , kuris dar tik pradeda augti , todėl reikia matyti , būtent ką patįs norime ir galime ir kokios galimybės mums padeda labiau pasiekti , tai kas mums labai svarbu . Norime būti laimingi ir nuostabus , todėl privalome studijuoti laimę, psichologiją, pinigus, sėkmę, kad patįs sugebėtume pritraukti į savę, o ypatingai (meilę).

Norime būti nuostabus , tai kodėl negalime būti kas neleidžia , kokie kompleksai? Iš kur pirmieji kompleksai atsirado ir kokios vertybės pastumėjo keistis , kad dabar nenorime savęs pripažinti . Supraskime , kad kitiems naudinga kitus ne tik barti , bet ir stengtis dažniau išsakyti minusus , nes mes kažkam atrodome kaip (lapuchai), kurie ale arkliai .Mes turime išmokti valdyti vadeles , bet ne vadeles mumis ar aišku , man?

Turime eiti į priekį ir kovoti , kad ir kaip būtų sunku, bet protingai . Nes kovoja bepročiai greitai pasitraukia . Norint tyčia pasitraukti kartais renkamės priemones, kurios mums padėtu .

O kada pagalvojame apie meilę , tai turime žinoti , kad Mūsų meilė priemonės , kurios susideda iš prezervatyvai ir sekso prekes .

MLM

Turime suprasti , būtent ko patįs norime iš gyvenimo , kad galėtume laimėti ir būti laimingais . Turime suprasti ,kad gyvenimas tai jėga . Mes galime būti laimingi ir stengtis laimėti ir turime nepasiduoti , kad norime būti laimėtojais. Kiekvienas žinome , būtent ko norime . Turime suprasti aplinkybes ir pasirinkti neklaidinančius sprendimus , kurie padėtu ne tik vienai naudos pusei .

Galime gyvenime nemažai pasiekti , kodėl ? Todėl , kad mes asmenybės , kurios nori arba priešinasi ir bijo , kažka pasiekti privalome žinoti būdus ir galimybes, kurios padėtu daugiau siekti . Juk norime būti laimingi žmonės , todėl privalome stengtis ir ieškoti aplinkybių , kurios mums padėtų pasiekti multi level marketing .

Nori būti geras kovotojas , tai mąstyk , kaip kovotojas, bet nesipriešink ir kitu ne durnink rodydamas savo protą ar apsukrumą . Turime mokėti tinkamai elgtis , kada efektingai laimime , nes norime pasiekti diždiulį laimėjimą , kuris mums labai svarbus , kad galėtume būti laimėtojai . Turime nepasiduoti ir stengtis visais būdais , kad galėtume laimėti . Turime būti stiprus ir stipriai eiti per gyvenimą . Turime? Privalome , nebent norime būti kitų suvalgyti . Mes turime valgyti tuos , kurie negerbia savęs , nes jaučiasi nusimine. Turime suprasti , būtent kas esame ir ko norime būti , atrasti  vidinę harmoniją, kad nesimutintume važiuodami prie gyvenimo vairo , MLM .

Safe chat

Kiekvienas mūsų esame nugalėtojai , todėl tik privalome įrodyti , būtent ką norime padaryti , nes suprantame , kad mums reikia laimėti , todėl privalome stengtis dirbti ir visais būdais veržtis į priekį . Norime pergalės , tai turime siekti ir žinoti , būtent kas esame ir ką norime padaryti . Neturime kreipti dėmesio ten , kur patįs nenorime . Turime visais būdais stengtis pasiekti rezultatus , kurie mums labai svarbus . Turime žinoti , būtent kas esame ir ką norime padaryti . Mūsų gyvenimas pilnas netikėtumų , todėl turime mokėti apsidrausti bendraujant,  safe chat  ir secure communication. .                       .

Mes norimtikslingai siekti pasirinkto rezultato , kuris mums labai svarbus . Privalome stengtis ir visais įmanomais būdais suteikti vienas kitam , tai ko mūsų širdelės trokšta . Norime pasiekti tokių pergalių , kurios mūsų gyvenime mums suteiktų namažą pasirinkimą . Privalome stengtis ir veržtis į priekį. Turime žinoti , būtent ką norime laimėti ir kas mumis traukia . Turime suprasti , būtent kokie priroritetai mums patįs svarbiausi , kada norime pasiekti didesnio rezultato , kuris mums labai svarbus . Norime būti patįs laimingiausi , todėl turime srengtis ir ieškoti būdų , kurie mums padėtu laimėti , tai ko trokšta mūsų širdys . Mes galim .

Idėjos

Turime stengtis daryti , tai ką norime pasiekti ir turime nepasimesti . Daugelis darydami dar labiau suvokia kokią naudą turėsime , kai norėsime laimėti . Kokia perspektyva. Juk visi turime situacija , aplinkybes , priežastis , naudą , pasekmes. Todėl turime mąstyti , būtent kas norime būti ir ką norime pasiekti . Privalome stengtis suprasti , kas mums reikalinga , o kas ne.. Turime žinoti atsakymus į klausymus , kurie mums neleidžia ramiai gyventi . Turime nesitaikyti su situacija ,nebent tik matome , kad dabr negalime pakeisti , todėm turime save pagauti . Norime gyvenime nemažai pasiekti ir būti savo gyvenimo laimėtojais , kurie nori kažką daugiau gauti . Privalome stengtis ir ieškoti būdų , kurie padėtų surasti norimą išeiti . Kiekvienas mūsų esame kažkas , todėl privalome įrodyti . Mes norime pasiekti gerų rezultatų , todėl neturime kreipti į tinginių pusę ,kurie tik kalbomis gyvena . Turime suprasti , būtent kas mums būdinga , o kas kitiems . Daug žmonių nemoka suprasti kito žmogaus , kodėl ? Nes galvoja tik apie save . Jeigu atu kažkas rūpi, tuomet ieškai būdų ir nagrinėji analizuodamas , kaip galima padėti , o ne sau . Kiti gyvena kitų sukurtomis pasakomis , jeigu kaime rėkia birutė ar Antanas ištvirkavo , tai visi ir patikės , nes kaime reikia apie kažka kalbėti tiesiog turi groti daina nes jei negros , tai neatitrauks dėmesio nuo kaimo įstatymų  ir politikos , kuri mums ne visada būna draugiška . O pasakoje visada atsiranda kabliukai ar kokie išsigalvojimai , tai tarkime ar žinojai , tai aš mačiau , man iš karto atrodė ir taip toliau , kodėl ?Tai laikraščio mainai. Neskaičiau , tai papasakosiu vis tiek kažką….

Mūsų idėjoms : UAB steigimas ir UAB pardavimas .

SMS pazintys

Kiekvienas turime būti laimingas ir stengtis savo širdeles padaryti laimingas , todėl privalome ieškoti įvairiausių būdų , kaip savo širdeles nustebinti ir kaip suteikti joms meilę. Kiekvienas norime ,kad jos būtų pačios laimingiausios , todėl privalome jas mokėti nustebinti ir tiesiog parodyti tinkamą dėmesį, nes širdelės to trokšta ir reikalauja. Kiekviena širdelė nori meilės, todėl privalome mokėti skirti dėmesį ir tinkamai elgtis . Kiekvienas suprantame , kad mūsų širdelės nori daug dėmesio , todėl reikia nemažai skirti , o yptingai , kada jos nori būti laimingomis . Turime suprasti , kad nuostabiausios lieka pačios mieliausios , nes meilėje širdelės nori vienas kitą suprasti . Taigi , kad ir kokia meilė aplankytu turime suprasti , kad mes galime vienas kitą vertinti ir skirti dėmesį. Meilės širdelės visada būna nuostabios , nes jas mes mylime ir stengiames dėl jų kažką padaryti nuostabaus. Daugelis mūsų norime meilės , o ypatingai tokios, kuri būtų pati nuostabiausia , todėl dedame nemažai vilties ir troškimų , kurie mūsų gyvenime būtų prasmingi . Norime savo širdeles padaryti pačias nuostabiausias , dėl to stengiamės visais įmanomais būdais nustebinti . Širdelės nori būti mylimos ir nuostabios , todėl privalome ieškoti galimybių ir suteikti joms daugiau meilės , juk norime , kad mūsų širdelės būtų laimingos . Norime širdelės , tad galime susipažinti , tai  sms pazintys , kur net mergina iesko vaikino . 

Gyvenimo laiptai siekiant viršūnės

Daugelis gyvenime stengiamės surasti atitinkamas spalvas , kurios kaip dailininkams padėtų sukurti paveikslą. Juk mūsų gyvenimas , tai paveikslas , kuri patįs dažome tik būna , kad kiti prisiliečia ir sugadina. Negalime leisti , kitiems spalvinti mūsų gyvenimo. Mes esame savo gyvenimo šeimininkais, todėl dazai turi priklausyti nuo mūsų poreikių ir galimybių, nebent mes prašome kitų pagalbos . Gyvenime daugelis patiriame nemažai sunkumų, bet dėka patirties ir kitų , tiesiog mes pakeliame save.

Kiekvienas privalome ieškoti sprendimų, kada norime gyvenime laimėti . Turime pasistengti surasti, tai ko patįs norime iš gyvenimo . Negalime laukti, kol kažkas paduos. Reikia kovoti. Juk kovojame dėl savo įsitikinimų . Kiekvienas galime gyvenime pasiekti kažko daugiau. Tik reikia pasistengti. Ar nenuostabu, kai galime gyvenime įveikti barjerus , kurie ilgą laiką buvo mūsų kliūtis . Ką reikia daryti , kad pasiektume savo gyvenime laimės, meilės, pinigų? Turtingiausi žmonės atsakytu labai paprastai , tiesiog dalyvauti . Nori būti kažkas , tai būk … Mes laimingi , kai pasiekiame finansinę nepriklausomybę, kitaip kalbant esame laisvi ir galintis patogiai gyventi. Norime , kad mūsų turtas didintų turtą , todėl investuojame. Juk laimė irgi neatsiranda iš kažkur, tiesiog pagal savo požiūrį patįs formuojame. Turime suprasti savo poreikius ir galimybes , kada norime pasiekti tikslą. Negalime stovėti vienoje vietoje. Kada pasiekiame dugną reikia ieškoti savyje vadinamo “gruzo” , kuris kitaip vadinamas motyvu, kad padėtų stipriau atsispirti ir pasiekti norimą rezultatą .Kiekvienas turime ieškoti būdų , kai norime pasiekti laimę ir meilę . Kartais atrodo, kad sunku , tačiau kai stengiamės nepasiduoti , tuomet tie sunkumai vėliau mums atrodo juokingi, nes turbūt dėl to , kad tampame stipresniais . Visi esame kovotojais   , todėl privalome ieškoti būdų ir priemonių, kokie tikslai padėtų pasiekti norimą pergalę. Turime nuolat tobulintis ir ieškoti sprendimų, kurie padėtų mums laimėti. Turime ieškoti teisingų sprendimų , kurie būtų mūsų gyvenimo varikliukas. Negalime sau prieštarauti, kai norime gyvenime nemažai pasiekti . Turime žinoti, kokie mūsų gyvenime svarbiausi tikslai ir uždaviniai.  Turime ieškoti būdų ir priemonių , kurie padėtų pasiekti norimą rezultatą. Privalome stengtis ir ieškoti būdų, kaip tobulėti ir progresuotis, kai norime pasiekti savo svajonę. Negalime pasimesti , kai norime pasiekti tikslą. Turime mokėti daryti sau įtaigumą , kad galėtume laimėti , kai norime nugalėti kažką. Kiekvienas mūsų esame kovotojai ir laimėtojai tik privalome mokėti įrodyti . Gyvenime dažnai ieškome savęs ir pasimetame, kai nerandame , nes nepasiekiame vidinės harmonijos. Laimingas žmogus , kuris gyvenime pažįsta save. Juk norime tobulėti ir karjeros durys atidaryti …